Hasta Yorumları
 • İlk gebe olduğumu söylediğinizde...
  İlk gebe olduğumu söylediğinizde “bizim bir köpeğimiz var yapılması gereken bir şey var mı“ diye sormuştuk ☺️ siz de “ne olmuş yani bizim de kedilerimiz var ve biz de bebek düşünüyoruz“ demiştiniz. Kızım şu an 7 aylık ve uyutamadığımızda Rodin’i(köpeğimiz) çağırıyoruz yanına ve ona bakarak gülmeler eşliğinde uyuyor. ☺️ Rodin, bebeğimizin oda kapısında bekçi. Buradan hayvanların bebeklere zarar vereceğini düşünen ebeveynlere selam olsun. Hayvandan insana zarar gelmez hele ki bebeklere asla! Tam aksine çocuk gelişimine inanılmaz katkıları var.
 • Pat diye daha önce görmediğiniz insanların...
  Pat diye daha önce görmediğiniz insanların hayatında merkeze oturtuluyorsunuz. Bir anne ve babanın yaşayıp yaşayabileceği en zor süreçte varlığınızı o kadar güvenli bir şekilde hissettiriyorsunuz ki... Kızımız neredeyse yaşına değecek, öyle yer ettiniz ki şu anda hasta olsa bile aklıma ilk siz geliyorsunuz.
 • Bende iki ay önce doğum yaptım. Sizi ikinci kez görmemde acil...
  Bende iki ay önce doğum yaptım. Sizi ikinci kez görmemde acil olarak doğuma alındım. Kısa süredir tanımama rağmen çok sevdik ve çok memnun kaldık. Oğlumuzla beraber sizi ziyarete geleceğim. Soran herkese sizi tavsiye ediyorum. Her şey için teşekkür ederiz. Yolunuz açık olsun.
 • Hastalarınızdan biri de bizdik hocam her şey için çok teşekkür ederim...
  Hastalarınızdan biri de bizdik hocam her şey için çok teşekkür ederim. Hamileliğim boyunca her zaman güler yüzlü gördüm sizi ve bu durumda biz anneler rahatlık ve güven veriyorsunuz.